MX6STUDIOMX6STUDIO

از کجا تابلو روان بخریم؟ راهنمای خرید تابلو روان

یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی منطقه ای استفاده از تابلوهای روان LED هست . امروزه کمتر شهری ، خیابانی ، کوچه ای میشه پیدا کرد که از تابلوهای روان LED استفاده نشده باشه . اما چرا تابلوهای روان به این سرعت طرفدار پیدا کرده؟!
یکی از علتها اینکه این تابلوها ماهیت فیزیکی دارند و میشه بعدها فروخت تا بخشی از مبلغی که برای خرید این تابلو هزینه شده به جیب شخص برگرده . یک علت دیگه اینکه به این تابلوها میشه بی نهایت برنامه داد . در تابلوهای ثابت اگه شما تصمیم داشته باشید تغییراتی بدید یا چیز جدیدی اجرا کنید باید برای هر بار ، هزینه ساخت پرداخت کنید اما در تابلوهای روان شما تنها یکبار هزینه می کنید و هر سری که نیاز باشه اجرای تابلو تغییر کنه کافیه برنامش تغییر بدید نه اینکه این تابلو بدید یک تابلو دیگه بگیرید ! . اینطوری خیلی به صرفه تره چرا که نه تنها از هزینه هایی جانبی مثل هزینه نصب و … خبری نیست بلکه در کمترین زمان اجرای تابلوی شما تغییر خواهد کرد .
علت بعدی اینکه تابلوهای روان مثل تلویزیون های خانگیه . میتونید هر چیزی در آن به نمایش بزارید و این یعنی شما میتونید برنامه و اجرای تابلو را به سلیغه خودتون طراحی کنید .

اما مهمترین علت اینکه ، تابلو روان در جذب مشتری های گذرا خیلی خوب عمل میکنه . عموما چیزهای ساکن و بی حرکت برای ما خیلی زود عادی شده و دیگه جذابیتی ندارند ، ما همیشه به دنبال حرکت هستیم تا اون تعقیب کنیم پس خیلی ساده میتونید متوجه شید که بین تابلوهای متحرک با تابلوهای ثابت چقدر فرق هست . استفاده از تابلوهای روان به علت اینکه متن ، انیمیشن و … متحرک هستند میتونه نظر بیننده بیشتر به خودش جلب کنه . فرض کنید فروشگاه پوشاک دارید و حراج زدید و کلیه اجناس با مبلغ 20 هزار تومان برای فروش گذاشتید ، یک مشتری در حال گذر هست و به دنبال پوشاکی با قیمت 20 هزار تومان میگرده ، مطمئنا این مشتری با دیدن این پیام در تابلو روان به فروشگاه شما کشیده میشه .


شاید شمایی که الان در حال خواندن این مقاله هستید قصد داشته باشید در اینده ای نزدیک برای خرید تابلو روان اقدام کنید اما ندونید از کجا و چه کسی خرید کنید . در ادامه نکاتی را گوشزد میکنم که امیدوارم حداقل کمکی کرده باشم .
برای خرید تابلو روان بهتره از جایی اقدام کنید که معتبر باشه . سعی کنید به بازاریابی های گفتاری خیلی اهمیت ندید مطمئن باشید هیچ تابلوسازی به شما نمیگه که کار من بد هست یا اینکه قطعات من بی کیفیت هستند . معیارتون قیمت نباشه ،اکثرا افرادی که زیر قیمت کار میکنند یا از قطعات بی کیفیت استفاده میکنند یا اینکه در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش به خوبی عمل نمیکنند خیلی دوستانه بگم میخوان پولشون بگیرن و برن . فراموش نکنید تابلویی که شما میخرید یک کالای برقی هست و مثل خیلی از کالاهای دیگه ممکنه خراب شه و نیاز به تعمیرات و سرویس کاری باشه . پس شدیدا تاکید میکنم که معیار شما کیفیت و خدماتدهی باشه نه قیمت .


اما از کجا بفهمیم تابلوسازهای معتبر چه کسانی هستند؟
در درجه اول سعی کنید تابلوسازی که انتخاب میکنید از شهر خودتون باشه حتی اگر بین شهر خودتون با شهری یا استان دیگه اختلاف قیمتی وجود داشت باز سعی کنید از شهر خودتون اقدام کنید تا اگه مشکلی برای تابلو ایجاد شد راحتتر و زودتر تعمیر و سرویس شه . قبل از خرید گشتی در شهر خودتون بزنید و ببینید بیشترین نصب تابلو برای چه تابلوسازی یا شرکتی بوده ، مطمئنا تابلوساز یا شرکتی که تونسته در سطح شهر تابلوهای بیشتری بفروشه موفقتر و معتبرتر هست . همچنین بهتره از اشخاصی که تابلو خریدند سوال کنید که آیا از سرویس دهی این شرکت یا تابلوساز راضی هستند یا نه . همچنین سعی کنید از جایی خرید کنید که کار و تخصصشون تابلو روان باشه . متاسفانه امروز شاهد هستیم در اکثر مشاغل غیر مرتبط در حال ساخت و فروش تابلو روان هستند مثل نصب دوربین مداربسته ، نصب کرکره ، دکوراسیون داخلی و … که سفارش تابلو روان هم قبول میکنند!!. حالا اینکه خودشون میسازن یا پورسانت میگیرن بحثش جداست اما این افراد قطعا از لحاظ پشتیبانی و خدماتدهی ضعیفتر از شخصی عمل میکنند که تخصصش فقط تابلو روان هست و نسبت به کارش تعهد بیشتری داره .
بعد ار ارزیابی کیفیتی تابلو روان در نظر داشته باشید که چه شرکتی یا تابلوسازی در زمینه برنامه های تابلو روان قویتر هست و برنامه های جذابتری برای تابلوهای خودش طراحی میکنه ، در نظر داشته باشید که شما تابلو میخرید تا گفتار خودتون در قالب برنامه یا متن در تابلو روان اطلاع رسانی کنید و هر چقدر این برنامه قوی تر طراحی بشه مخاطب بیشتری جذب خواهد شد .

نویسنده : mortexroodbary

mortex roodbary
درباره mortex roodbary

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه