MX6STUDIOMX6STUDIO

دانلود آموزش کار کردن با قالب آماده افتر افکت

>> لینک دانلود <<

در این ویدیو به برخی از ویژگی های عالی در پروژه های آماده افتر افکت تولید شده توسط شرکت ام ایکس سیکس MX6STUDIO اشاره کرده ایم . همانطور که میدانید عموما پروژه های آماده با ابعاد های استاندارد طراحی می شوند مثل ابعاد HD ، FULL HD ، 4K و …
اما گاهی نیاز به این خواهیم داشت که ابعاد یا رزولیشن فایل خروجی تغییر کنید که عموما افرادی که در زمینه طراحی متن و انیمیشن تابلو های ال ای دی LED فعالیت میکنند با این مشکل مواجه هستند . چون تابلو های روان ابعاد و رزولیشن ثابت ندارد . در پروژه های آماده ام ایکس سیکس کامپوزیشنی به نام ” تغییر سایز ” وجود دارد که به کمک آن میتوانید رزولیشن یا ابعاد ویدیو خروجی را تغییر دهید . ابتدا ابعاد کامپوزیشن ” تغییر سایز ” را تغییر دهید سپس با الگو قرار دادن این پنجره متن یا تصاویر خود را بزرگ و کوچک کنید تا در پنجره ” تغییر سایز ” فیکس شود .
نکته : دقت داشته باشید که کامپوزیشن MX6FINAL نسخ اورجینال ( رزولیشن اصلی ) می باشد و پیشنهاد میگردد برای تغییر رزولیشن ابعاد این کامپوزیشن را تغییر ندهید چون امکان تخریب پروژه وجود دارد . برای تغییر ابعاد یا رزولیشن فایل خروجی از ” تغییر سایز ” استفاده کنید . ( اگر کامپوزیشن MX6FINAL را یک عکس در نظر بگیریم ، کامپوزیشن ” تغییر سایز ” را می توان یک قاب در نظر گرفت که با کراپ و برش عکس آن را در قاب جای میدهیم) .

در پروژه های آماده ام ایکس سیکس می توانید به راحتی متن خود را حذف کنید ، تغییر دهید ، جایگزین کنید ، فونت را تغییر دهید ، رنگ فونت را تغییر دهید و …

در پروژه های آماده ام ایکس سیکس میتوانید از انیمیشن های گیف استفاده کنید ، میتوانید این انیمیشن ها را در کامپوزیشن ” وارد کردن لوگو ” ، ” وارد کردن انیمیشن ” و ” وارد کردن متن ” قرار دهید حتی میتوانید این انیمیشن های گیف را در کامپوزیشن ” وارد کردن متن ” در کنار متن خود قرار دهید .
نکته : بهتر است از انیمیشن هایی استفاده شود که به صورت لوپ و بدون بکگراند باشند ، میتوانید برای تهیه انیمیشن با خصوصیات ذکر شده از سایت ام ایکس سیکس www.mx6.ir اقدام کنید .

در پروژه های آماده ام ایکس سیکس میتوانید از تصاویر فایلهای PNG ، PSD ، AI ، JPEG ، TIFF و … استفاده کرد . میتوانید از آیکن ICON نیز در پروژه استفاده کنید

در پروژه های آماده ام ایکس سیکس به راحتی میتوانید تصاویر را جایگزین یا حذف کنید . برای وارد کردن تصویر ( عکس یا فیلم ) کامپوزیشنهایی به نام ” وارد کردن تصویر ” در نظر گرفته شده که با وارد شدن در این کامپوزیشن ها میتوانید عکس قبلی را غیرفعال یا حذف کنید و تصویر مورد نظر خود را در آن قرار دهید ..

همچنین در پروژه های آماده ام ایکس سیکس می توانید با کمک کامپوزیشن ” وارد کردن بکگراند ” پس زمینه تیزر را تغییر دهید . کافیست بروی این کامپوزیشن دابل کلیک کنید ، بکگراند موجود در این کامپوزیشن را حذف یا غیرفعال کنید سپس بکگراند دلخواه خود را با کلیک و درگ در این قسمت وارد کنید .

در پروژه های آماده ام ایکس سیکس شما میتوانید به راحتی برخی افکتهای پر کاربرد را فعال یا غیر فعال کنید ، مثل افکت چشمک زدن متن ، افکت سایه متن ، افکت تغییر رنگ متن سه بعدی و …

در دیگر ویژگی های پروژه های آماده افتر افکت سایت ام ایکس سیکس می توان به :

 • بهینه شده
 • رندرینگ سریع
 • قابل اجرا در سیستم های ضعیف
 • حجم دانلود بسیار کم
 • بدون نیاز به نصب پلاگین
 • سازگار با نسخ های CC 2014 به بالا
 • قیمت بسیار پایین
 • جدید بودن افکت و جلوه ها
 • پر کاربرد بودن در طراحی متن و انیمیشن تابلو LED
  و … اشاره کرد .
mortex roodbary
درباره mortex roodbary

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه