پروژه افتر افکت شبکه اجتماعی چیست؟

این پروژه های آماده برای ساخت ویدیو های تبلیغاتی ،آموزشی ، اطلاع رسانی و… برای انواع رسانه ها مثل : تلویزیون ، اینترنت ، اینستاگرام  و انواع شبکه های اجتماعی استفاده می شود.
این پروژه ها را می توانید به راحتی در سایت های داخلی و خارجی تهیه نمایید.
نکته ای که وجود دارد این است که در داخل کشور قوانین کپی رایت وجود نداشته و به همین دلیل کاربران ایرانی به ندرت از سایت های خارجی اینگونه محصولات را خریداری می کنند و البته که خریداری از سایتهای خارجی به این راحتی اتفاق نمی افتد.
در مقابل کاربران ایرانی ترجیح میدهند در سایتهای داخلی این محصولات را تا حد امکان رایگان تهیه نمایند.
همیشه گفته اند هیچ ارزانی بی علت نیست ، محصولات و خدماتی که برای آنها زحمت ، وقت و هزینه شده باشد قطعا برای آنها قیمتی در نظر گرفته خواهد شد. اگر کمی دقیقتر جستجو کنید متوجه خواهید شد که تمامی پروژه های آماده افترافکت موجود در سایت های داخلی از سایت های خارجی تهیه شده و پشتیبانی محصولات آن میسر نیست و اکثرا کمی قدیمی و تکراری هستند و یا محصولاتی هستند که به راحتی در حال دست به دست شدن هستند.
همچنین اگرچه پروژه های آماده خارجی بسیار حرفه ای تولید شده اند اما جزییات و تنظیمات بیش از حد آن ، باعث کندی در اجرا و رندرینگ پروژه می شود به همین دلیل برای استفاده از آنها باید سیستم های قوی و پر قدرت داشته باشید ، همچنین ممکن است جلوه ها و افکتهای استفاده شده در این پروژه ها خیلی با سلیغه ما ایرانی ها سازگار نباشد.

پروژه های که در استودیو ام ایکس سیکس تولید می شود جدید و خاص هستند که تنها از این سایت میتوانید تهیه نمایید.
محصولاتی که در این سایت قرارداده شده بر مبنای تجربه چندین ساله ما در داخل کشور می باشد که با روحیات ایرانی  سازگارتر است.
پروژه های افتر افکت استودیو ام ایکس سیکس بهینه شده می باشند و با مدیریت افکتها و کاهش جزییات کم اهمیت ، تلاش بر سبک اجرا شدن پروژه و رندرینگ سریع شده است، همچنین برای استفاده از آن نیاز به نصب هیچگونه پلاگین و افزونه ای ندارید.

پروژه های افتر افکت استودیو ام ایکس سیکس را میتوانید با هر سیستمی با سرعت بالا اجرا و رندر بگیرید.
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.